להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

לאהוב את מה שישלאהוב את מה שיש, זו הדרך שלנו להשתוות עם המציאות, ולמעשה לרצות כל הזמן את מה שקורה עכשיו (ועכשיו ועכשיו..), להיות ברגע הזה ולקבל אותו בצורה שלמה.

באופן כללי לאהוב זו אחת הפריבילגיות הגדולות ביותר שיש בחיים (אם לא הגדולה מכולן), ואם האדם כל הזמן באהבה, כל הזמן אוהב את מה שיש, אזי הוא מחובר לשתי המקורות של האושר הגדול ביותר: 1) אהבה 2) הווה.

מה אם ההווה לא טוב, איך אפשר לאהוב את זה?

ה"לא טוב" הזה הוא תמיד הפרשנות שלנו, ההווה (המציאות / הקיים) הם ריקים מתוכן, כמו שכסף , מחלה, מוות או כל דבר אחר משפיע עלינו מתוך מה שאנחנו "שמנו" בפנים (מתוך התוכן הפנימי שלנו = הפרשנות שלנו), הפרשנות שלנו על מה שקיים היא החוויה שלנו ממה שקיים, וככל שהחוויה שלנו ממה שקיים תהיה טובה יותר כך ההרגשה שלנו תהיה טובה יותר.

אם נאהב את כל מה שיש, גם אם זה עצב, מוות או פרידה (דברים שאצל הרבה מאוד מאיתנו נתפסים כדברים קשים), נלמד לקבל את זה, להכיל את זה ולאהוב את זה אז בחוויה הזו נהיה.

אני בהחלט יכולה לשתף ולומר שכשהרצון מכוון לאהוב את מה שיש, אז הימים יפים יותר והשמש זורחת יותר והאהבה גדלה – ואז אני מתוודה שוב לאמונה החזקה ביותר שלי - שהכל זה אהבה והרגע הזה הוא כל מה שיש.

סרטונים נוספים