להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

להתפנק במחשבות חיוביותהרבה פעמים אנחנו עלולים למצוא את עצמנו מתעסקים במה שאנחנו לא רוצים: ''אני לא רוצה להרגיש ככה יותר'', ''אני לא רוצה את מה שיש לי'', ''המצב הכלכלי שיש לי הוא המצב הכלכלי שאני רוצה שיהיה לי''...

המחשבה נתקעת וחופרת במה שאני לא רוצה...

דרך מהירה ונחמדה לצאת מהסחרחרה הזו היא שאלה פשוטה: ''אז מה אני כן רוצה?'' , או ''מה אני רוצה במקום?''... כן, כן, זה עד כדי כך פשוט......
לפעמים זה כל כך פשוט שזה קצת מבלבל באותו רגע, כי יכול להיות שבכלל לא השקעתי בזה מחשבה... אני אפילו לא יודעת מה אני רוצה אבל אני יודעת בוודאות מה אני לא רוצה (ולא רוצה, ולא רוצה...).

ברגע שהפוקוס שלי והאנרגיה המחשבתית שלי עוברת להתעסק במה שאני כן רוצה, כבר משם עולה היצירתיות, החשק והרצון כי הרגשות שם חיוביים, רגשות שמעוררים לפעולה או סתם לרוגע ושלווה, כי האדם נמצא במחשבות שלו איפה שהוא רוצה להיות ואחר כך אפשר גם להגשים את זה לכדי מציאות (אם רוצים), בכל אופן התודעה של האדם נמצאת במקום שנעים לה, בשונה מזמן שבו האדם חושב על מה שהוא לא רוצה והתודעה נמצאת במקום שלא נעים לה, כי האדם כל הזמן בחוויה שקורה לו עכשיו בראש ואולי גם במציאות בפועל משהו שהוא לא רוצה שיקרה והוא מאוד מאוד מתמקד בזה.

לפעמים השאלה ''איך אני יוצא מזה?'' יכולה להיות גם כן מכשילה (בתור התחלה), כי ברגע שאין לבן האדם את התשובה ל''איך אני עושה את זה?'' הוא עלול להיכנס שוב ללופ שאומר: ''אני לא יודע איך אני אעשה את זה'', ''אני לא יכול לצאת מזה''.

אז קודם כל אל תבהל מה''איך'' , אם אתה באמת רוצה ה''איך'' יגיע (אולי מחברים, מהאינטרנט או מכל דרך אחרת) אנחנו לומדים כל הזמן, וה''איך'' בדרך כלל נלמד אז אפשר להיות רגועים.

הכל נלמד והעובדה היא שיש אנשים שעשו את זה לפניך, זאת אומרת שזה אפשרי, זאת אומרת שזה אפשרי גם לך – וזה רק עיניין של למידה אז עזוב את האיך בצד ב(תור התחלה), האמביציה של השאלה היא נהדרת, אבל בתור התחלה אפשר לתת למחשבה ''להתקרר'' לרגע, המוח חם מכל מחשבות היתר, ''תפנק'' את המוח במחשבות טובות / חיוביות על מה שאתה רוצה שיקרה ודמיין את זה ותחשוב על זה ומשם תצמח התשוקה, החשק והיצירה שיובילו לצעד הבא ( :

סרטונים נוספים