להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

פורום מאמנים אישיים

פורום מאמנים אישיים הוא זירה אינטרנטית המאפשרת למאמנים אישיים לדון בנושאים הקשורים לתחום עיסוקם, לקבל ולתת מידע, להתייעץ (רק בלי שמות של מתאמנים בבקשה...) לגבי רעיונות ודרכים העולים באימון, לשתף בהצלחות ורעיונות חדשים וגם לפרסם את עצמכם.

פורום מאמנים אישיים הוא גם מקום מצוין למאמנים חדשים בתחום לקבל עצות לגבי אופני אימון ודרכי שיווק עצמאיות ממאמנים ותיקים. פורום מאמנים אישיים יכולים גם לתת משטח נחיתה למי שמתלבט האם ללמוד ולהעמיק במקצוע של אימון אישי. פורום מאמנים אישיים יהיה המקום המתאים עבורם לקבל המלצות על מקומות ללימוד של המקצוע המרתק הזה ולהבין האם הם אכן רואים את עצמם מתאימים לתחום האימון האישי. בתוך הדפים של פורום מאמנים אישיים ניתן להתרשם מהתפקוד הנדרש במקצוע הזה, בעיקר מיכולת הנתינה העצומה הנדרשת מכל מאמן אישי המבקש להביא שינוי אמתי לחייהם של הבאים אליו לאימון.

למאמן שמבקש להיכנס לתוך פורום למאמנים אישיים מומלץ להימנע משיווק עצמי אגרסיבי, ניתן להציג את עצמכם בנימוס, להציג את האני מאמין שלכם ואת תפיסת האימון שלכם ואף לספר על הצלחות בולטות בעבודה עם מתאמנים, אבל שיווק ייתר עלול להפוך אתכם לילד הכי לא מקובל בין הדפים של אותו פורום מאמנים אישיים.

איך לפתוח פרופיל מוצלח במסגרת פורום מאמנים אישיים?

פורום מאמנים אישיים הוא הצצה לתוך הלך הרוח שלכם כמאמנים. היות ואימון אישי הוא תחום המתבסס על תקשורת אישית, רצוי שהתמונה שתלווה את הכרטיס שלכם בכל פורום מאמנים אישיים תהיה תמונה שלכם ולא לוגו, תמונת פורטרט טובה עם חיוך. הקרינו בתמונה ייצוגיות –כלומר לא עם בגד חשוף מידי, אבל הימנעו מעודף רשמיות. רצוי שהתמונה המייצגת שלכם בדפי פורום מאמנים אישיים לא תהיה תמונה בה אתם חובשים משקפי שמש שעשויים לצור תחושת ריחוק. חלק מהאפשרויות בתוך פורומים מאמנים אישיים הן לבחור חתימה אישית כלשהי שתלווה את הכרטיס שלכם ותופיע בכל תגובה שתפרסמו, גם כאן, ההמלצה היא להימנע משיווק יתר, כתבו משפט או ציטוט מעניין כלשהוא המייצג את האני מאמין שלכם, תוכלו גם לצרף מספר טלפון או מייל.

זכרו כי עיקר הגולשים בתוך פורומים למאמנים אישיים הם המאמנים עצמם וקצת פחות לקוחות פוטנציאלים ולכן בכל מקרה אין הרבה טעם להשקיע בנושא השיווק. חברי פורום מאמנים אישיים, יוכלו, לעומת זאת, לתרום לכם עצות רבות איך לשווק את עצמכם בפלטפורמות מתאימות כגון אתרים אישיים, אתרי מאמרים ועוד...

פורום מאמנים אישיים הוא בעיקר פלטפורמה למפגש עם קולגות, והחלפת דעות ויצירת קשרים חבריים, שימוש בחוכמה בפלטפורמה הזאת תוכל לקנות לכם חברים לדרך משותפת.

מאמרים נוספים