להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

לדהור להצלחה - לייצב את החיים

כולנו חולמים על ההצלחה, כולם רוצים למצות את מרב הפוטנציאל שלנו, לנהל חיים אקטיביים ופוריים ולזכות להערכה על השקעתנו.

אז מדוע הרבה מאיתנו נמצאים בהרגשה שאפשר יותר? שלו רק הייתה הזדמנות היינו פורצים את כל הגבולות והמגיעים להצלחה גדולה יותר כפי שהחיים זימנו לנו עד כה?

הצלחה דורשת אורח חיים שהוא לפעמים אינטנסיבי ובמקביל, ניהול זמן נכון כדי למלא באופן מושלם את כל משימותינו. רבים מאיתנו מסתכלים על אנשים מצליחים בקנאה וחושבים לעצמנו 'איך הם מספיקים הכל?!'.

הרבה פעמים המצליחנים נשענים על בסיס שבלעדיו, המרוץ להצלחה יהיה מתיש ונאלץ לקטוע אותו כדי למלא חורי משימות שנוצרו בזמן שהיינו עסוקים במשימות אחרות.

לבסיס הזה קוראים- סדר יום, חיים אקטיביים ופוריים רצוי וכדאי שיהיו מבוססים על יציבות.

זה קשה לחסוך לדירה כשההוצאות שלנו בלתי צפויות, זה קשה לקבוע משימות ולעמוד בהן בהצלחה כאשר ישנם דברים לא צפויים כל הזמן הדורשים טיפול מיידי.

אימון אישי להצלחה יתבסס הרבה פעמים על תכנון מראש, בדיקה של כל המשימות שאין אפשרות להימנע מהן ויצירת מסגרת זמנים כדי למלא אותם- קביעה של יום בחודש כדי לעבור על חשבוניות וקבלות, קביעת זמן בשבוע לניקוי וסידור הבית, קביעת זמן איכות עם הילדים וחיזוק הזוגיות.

סביר להניח שהוצאות שהן באמת בלתי צפויות הן יותר נדירות ממה שאנחנו מרגישים כאשר דברים אינן מתוכננים טוב. באימון האישי להצלחה נתבקש לרשום את כל ההוצאות הידועות לנו, מגורים, חשבונות, קניות, הוצאות על פנאי ותרבות...סביר להניח שנצליח להגיע לסכום שהוא פחות או יותר קבוע ולהתנהל על פיו.

כל תוכנית היא בסיס לשינויים

כאשר נקבע מסגרת זמן ומסגרת תקציבית קבועה פחות או יותר- נוכל להתנהל בתוכה בבטחה. אין פירוש הדבר שהדברים יתנהלו כך תמיד, אין פירוש הדבר שלא נוכל לאפשר לעצמנו גמישות בתוך המסגרת, בדיוק ההפך, כאשר ההתנהלות הבסיסית שלנו מתוכננת ביעילות, משימות בלתי צפויות לא יערערו אותנו ולא יביאו לתחושת תשישות ומרוץ עכברים, אלא נוכל לראות כיצד בפאזל של לוח הזמנים שהכנו לעצמנו, אנחנו יכולים להזיז חלקים מסוימים באופן זמני ולחזור אליהם כאשר נסיים לטפל במטלות הבלתי צפויות ותמנע תחושת לחץ גוברת וחשש שלא נעמוד בכל ההתחייבויות שלנו. תחושת הלחץ עשויה ליצור ייאוש וחשיבה כגון 'לעולם לא אספיק הכל' ותחסום מאיתנו את ההצלחה הנכספת.

במסגרת ייצוב החיים ניקח בחשבון כל דבר שאנחנו שואפים אליו, זמן לספורט, למדיטציה, לבילוי וגם למנוחה.

התחושה כי אנחנו מספיקים הכל תיצור סיפוק והנאה ממעשינו. אדם אשר פועל מתוך שמחה ואהבה, מלבד התחושה הטובה האישית ,זה מקרין גם על סביבתו, יש פחות ויכוחים, פחות קונפליקטים, יש לנו את הפנאי הרגשי ולבחון את מעשינו ותגובותינו וזה מקרין גם על העבודה שלנו, אנחנו הופכים לאנשי צוות טובים יותר, ממגנטים אלינו יותר לקוחות ויוצרים מציאות נינוחה המזמינה אליה שפע ואושר.

הצלחה אמיתית היא ההנאה ממעשינו בכל רגע – סדר יום קבוע יתרום לרוגע שיאפשר לנו להתעמק בכל משימה עד להשלמתה המוצלחת.

מאמרים נוספים