להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

יצירת מציאות- מיסטיקה ואימון אישי?

בשנים שלפני שמסגרות האימון האישי הפך למסגרת מקובלת עבור אנשים המבקשים להתקדם ולפרוץ הלאה בחייהם, יצאו לשוק שני ספרים: 'הסוד' החדש יותר ו'ספר הניסים' הותיק, שזכו להצלחה והפכו ל'תנ'ך' של הרבה מאוד אנשים, שקראו את הספרים, פעלו לפי ההנחיות שלהם ומצאו דרכים חדשות להצליח ולהתקדם בחייהם.

חלק מהעקרונות של הספרים האלו דומים מאוד, אחד הרעיונות של הספר היה כי כאשר אנחנו מבקשים לקבל משהו עלינו 'להזמין אותו אל חיינו', כחלק מהתרגילים ,נתבקשו הקוראים לדמיין בדיוק את הדבר אליו אנו מתאווים, בפרטי פרטים- גובה תלוש המשכורת עד האגורה האחרונה, צבע הקיר בבית הנחשק וניהול סדר יום על פי דמיון מודרך מראש.

מבחוץ, יצירת המציאות ברמה גבוהה כל כך נראית ככישוף, איך יתכן שאפשר לצפות מראש פרטים ברמת רזולוציה מדויקת כל כך? האם לכולנו יש כוחות לראיית העתיד?

בשביל לענות על השאלה הזאת, בואו נחשוב לרגע מה פירוש 'ראיית העתיד'? או אפילו שאלה אחת קודם- 'מה הוא עתיד?'

עתיד זה כל מה שעוד לא קרה, בעוד שהעבר ידוע לנו ואת הווה אנחנו חווים, העתיד הוא נסתר. זה מה שייצר לו את ההילה המיסטית ונתן במשך דורות כוח בידיהם של קוראים בקפה, בטארוט ובכדורי בדולח.

בעיקר כאשר אנחנו חווים מצוקה בזמן הווה, אנחנו נזקקים למשהו שיגלה לנו את העתיד, ורצוי גם שיגיד לנו שבעתיד יהיה טוב יותר.

'איזהו חכם-הרואה את הנולד'

ראיית הנולד איננה תוצאה של כוחות על טבעיים, ראיית הנולד מתאפשרת על ידי תכנון ומודעות להשלכות של המעשים על התוצאות. היכולת לראות את העתיד היא היכולת שלנו תכנן דברים מתוך כלל המרכיבים שלהם וליצור מציאות מתוך החלקים הקיימים. ה'סוד' ו'ספר הניסים' אכן הציעו כדור בדולח רגשי- הם אפשרו ראיית עתיד בהירה כמו דרך כדור בדולח צלול. בהירות הנוצרת מתוך הכרה עם המציאות.

אתה לא תוכל לקבל את הצ'ק שאתה מדמיין אם לא תצא לעבוד. אבל אם אתה מחפש עבודה, להעלות בעיניי רוחך את גובה השכר שאתה רוצה לעצמך ולראות אותו בבירור, יהיה צעד להתמקדות וחיפוש עבודה על פי רצונך וצורכך, למעשה, לא מדובר בראיית עתיד-אלא ביצירת עתיד.

ה'סוד' ו'ספר הניסים' דברו למעשה,בדיוק על עקרונות האימון האישי, מיקוד, תכנון וקביעת יעדים. הספרים האלו הצביעו על גורמים החוסמים הצלחה, חשיבה חיובית מקדמת ומחשבות החוסמות את דרכינו בהווה ומעכירות את העתיד. הבנה של חשיבה זו ויצירת תחושת מסוגלות פותחות את הדרך כמו באורח פלא.

כשאדם מתמקד על מטרתו ומנגב את אבק הספק מעל כדור הבדולח דרכו הוא מצייר את עתידו, הוא יכול לראות את כל ההזדמנויות שהיו שם כל הזמן ואז הדברים נראים כמו סימנים קוסמיים בדרך.

הסוד כבר מזמן לא כזה סוד השמור רק למיליונרים, אלא שלעיתים ,גם לאחר ההבנה, היישום לא כל כך פשוט, אימון אישי יעזור לכם לקחת את הנס הזה צעד קדימה מרמת התובנה לרמת העשייה.

מאמרים נוספים