להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

אימון אישי- coaching

אימון אישי - coaching הוא שיטה שהתפתחה בעולם בשני העשורים האחרונים ככלי המסייע במצבי חיים בהם אנו חשים כי יש צורך בשינוי, בהתקדמות, ואף בפריצת דרך. אנשים מגיעים לתהליך של אימון האישי - coaching עשויים או לבקש שינוי טוטאלי בדרך חייהם או פריצה והעצמה במקומות בהם הם כבר נמצאים. לעיתים מלווים מקומות אלו בתחושות של תקיעות, חוסר אנרגיה, ייאוש והרגשה ש'כלום לא ישתנה' או 'כבר ניסיתי הכל'.

אימון אישי – LET GO

אימון אישי-Coaching מכוון אל העתיד, דרך מה שיש לנו בידיים בהווה, לעיתים משא העבר כל כך כבד ומעיק שתהליך של אימון אישי-coaching יאפשר לכם להתנתק ממנו ולהתבונן עליו בעיניים פוקחות ולראות היכן יכולתם לנהוג אחרת. אימון אישי לא עוסק רק בשינוי תמידי, אלא גם בקבלת מה שאין באפשרותנו לשנות והיכולת שלנו להוציא את הלימונדה מהלימונים שהחיים מחלקים, בעזרת נקודת מבט אופטימית .

לעיתים בתהליך של אימון אישי-coaching יהיה על המתאמן להתמודד עם זיכרונות לא פשוטים או תחושות קשות שיש לו לגבי מצבים בהם הוא יכול היה לנקוט בפעולה שונה כדי לשנות את המסלול שבו הדברים נעו בסופו של דבר. אימון אישי-coaching, יעזור להתמודד עם ההתרחשויות הפחות נעימות מהעבר מתוך הבנה כי הזיכרונות מהעבר הם אילו שבונים את התפיסה שלנו את עצמנו בזמן הווה ותפיסה זו משפיעה על כל פעולה שנבקש לעשות למען התקדמות וצמיחה. כאשר נשנה את נקודת ההתייחסות שלנו לעבר, נוכל להסתכל על עצמנו בעיניים חומלות ולהניח למה שהיה למען הווה נינוח יותר ועתיד מבטיח.

אימון אישי - זה הכל בראש

נכון,אין דבר מעצבן יותר כאשר אנחנו נמצאים במשבר ובתחושה שהדברים לא עובדים ולא משנה מה אנחנו עושים, מאשר נשמה טובה שתבוא ותגיד לנו 'זה הכל בראש שלך'. אימון אישי-caoching יעזור לנו להבין איך הראש שלנו פועל, ואיך מצבי משבר מעצימים חשיבה שלילית ותוקעת. בתהליך של אימון אישי-coaching נלמד איך להישאר בראש צלול גם כשהדברים לא עובדים בדיוק לפי ציפיותינו. אימון אישי-coaching יעזור לנו להתנער מההרגשה כי עלינו להצליח בהכל ויקבע סדרי עדיפויות. מתאמנים רבים הבוחרים בתהליך של אימון אישי-coaching מוצאים כי הם אינם יודעים כיצד לחלק את המשאבים האנרגטיים שלהם, ולכן נותנים המון אנרגיה על פעולות שבמהלך אותו אימון אישי-coaching יגלו כי הן משניות, כך שלא נותרים להם כוחות לדברים החשובים באמת.

השקפת העולם האישית שלנו, דרכה אנחנו חווים את העולם תהיה תמיד נקודת המוצא הבסיסית בכל תהליך של אימון אישי- coaching ! .

נכונות לבדוק את השקפת העולם שלנו ולפתח אותה ללא היקשרות למחשבותינו הקודמות, היא נקודת הבסיס לתהליך של אימון אישי-coaching מוצלח.

מאמרים נוספים