להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

מאמנת אישית לחיים

מאמנת אישית לחיים תיקח אתכם, המתאמן או המתאמנת, למסע מרתק לתוך עצמכם ותעזור לכם להכיר את הגבולות של עצמכם ולפרוץ אותם בהדרגתיות. מאמנת אישית לחיים תהיה שותפה נאמנה ותומכת לדרך של צמיחה אישית והעצמה שתלווה אתכם בתהליך לשינוי והעצמה ותעזור לכם להפיק את המקסימום מיכולתכם וכישרונותיכם החבויים.

אדם שמחליט לחפש מאמנת אישית לחיים נמצא במקום בו הוא מכיר בכך שהוא יכול להגיע הרבה יותר רחוק מהיכן שהגיע עד כה ומוכן לעשות צעדים משמעותיים ואפקטיביים להגשמה עצמית מלאה. מאמנת אישית לחיים מיומנת בחשיבה יצירתית לשינוי דפוסים ופועלת מתוך הכרה מלאה בכך שהאוצר הגדול ביותר כבר נמצא בתוך כולנו כבר שנים, מרגע היוולדנו, ורק מחכה ליד הנכונה שתחפור ותגיע אליו. כאשר חוברים למאמנת למסע של אימון אישי להגשמה, לוקחים צעד חשוב בדרך לחיים מאושרים יותר, מלאים יותר ומקבלים כוחות להתגבר על כל מכשול בדרך.

מאמנת אישית לחיים לא תעשה עבורכם את השינוי, אלא תאמן אתכם למציאת הדרכים והתשובות לפתרון בעיות בחיים ותעזור לכם בפריצה קדימה ומציאת כוחות לפתרון בעיות עתידיות, בעזרת חשיבה בהירה וממוקדת למשך שנים ארוכות, גם הרבה אחרי שהאימון האישי הספציפי יגמר. מאמנת אישית לחיים נשארת עם המתאמנים לתמיד, לא צריך להרים טלפון כדי להתייעץ, אלא להסתכל פנימה לכלים שקבלתם במהלך תקופת האימון האישי.

מי יכולה להיות מאמנת אישית לחיים?

מאמנת אישית לחיים תהיה לרוב אשה רגישה ,בעלת אמפטיה לבני אדם ואינטליגנציה רגשית גבוהה. זה לא יהיה נדיר במיוחד למצוא מאמנת אישית לחיים שהגיע ממקצועות הטיפול ורפואה האלטרנטיבית, כאשר הכשרה למאמנת משלימה אצלה את הידע והניסיון שצברה כמטפלת, ליחידה אחת של ידע שייסע בהובלת המתאמן לשינוי אמיתי ויציב אצל מתאמנים.

אבל לא רק מקצועות הטיפול הופכות מאמנת אישית לחיים למה שהיא. תוכלו למצוא גם מאמנות שהגיעו לתפקיד זה אחרי קריירה משגשגת ושורת הצלחות בחיים במגוון תחומים, כאשר מתוך השפע האישי הן מגלות כי יש ביכולתן לעזור לאנשים אחרים להגיע לאותן הצלחות והישגים ולומדות כיצד להעביר למתאמנים מסר של שלמות, יעילות והכי חשוב- הנאה מהעשייה עצמה.

מאמנת אישית לחיים- החברה הפנימית שנשארת איתך לנצח.

מאמנת אישית לחיים תיתן למתאמן כלים לניהול כל היבט הדורש עבודה בחייו, החל מניהול זמן נכון, דרך מיקוד מטרות והבהרת יעדים, שיאפשרו למתאמן להשלים משימות בשלווה ועד זיהוי וטיפול בחסמי הצלחה. כל מאמנת אישית לחיים מצוידת בכלים מגוונים אותם פיתחה במהלך הדרך ויכולה להתאים את דרך העבודה הנכונה לכל מתאמן. במהלך האימון האישי יעבור המתאמן תהליך שיפתח את דרכו להצלחה ויאפשר לו להפנים את הכלים המשמשים לאימון למהלך כל חייו.

כאשר אנו חוברים למאמנת אישית לחיים – רוכשים קול פנימי חיובי שילווה אותנו כל החיים.

מאמרים נוספים