להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

למה דרוש מאמן אישי?

נראה שאנחנו חיים בתקופה שכל ערוצי המידע פתוחים עבור הציבור כולו. רוצה ללמוד על פיזיקה? רוצה לאבחן את עצמך? רוצה לדעת איך בונים פצצת אטום? הקש אנטר על הגוגל- וכל המידע פרוש לפנייך.

גם נושאי אימון אישי, העצמה, התפתחות ובחירות מקצועיות – פתוחים וידועים. החל מספרי פסיכולוגיה וניו אייג' שבעבר היו סוד נסתר והחל מסוף שנות השישים נמצאים בכל בית, ועד אתרי עצות ופורמים ועצות לחיים טובים בכל מגזין סוף שבוע. למי דרוש מאמן אישי אם בכל אתר של כל מאמן אישי חוזרים ואומרים לנו שהתשובה כבר נמצאת בידינו?כל אחד יכול לקבל ידע בנושא ולהתחיל לפעול למען עתיד טוב יותר.

האומנם?

כאשר אנחנו פועלים לבד, ללא עין חיצונית אנחנו מהמרים. הסיכויים הם 50%-50% להצלחה או כישלון. אנשים להם דרוש מאמן אישי הם לאו דווקא אנשים מבולבלים או חלשים, אלא אנשים שרוצים לוודא שמשאביהם לא יתבזבזו לשווא. אנשים להם דרוש מאמן אישי הם אילו הרוצים להיות בטוחים שהצעדים בהם הם נוקטים יביאו לתוצאות. מאמן אישי לא ייתן עצות, הוא יעזור לבן אדם להתבונן פנימה לקבל החלטות. דווקא לאנשים הבטוחים בעצמם ואינם מפחדים להעמיד את דרכם בשאלות כדי להיות בטוחים שיבחרו בדרך הנכונה- הם האנשים להם דרוש מאמן אישי.

לאיזה תחומים בחיים דרוש מאמן אישי?

למעשה, בכל תחום בחיים בו מבקשים לעשות שינוי או פריצה מהותי דרוש מאמן אישי. אימון אישי אינו 'טיפול', הוא לא בא להחליף פסיכולוג או ייעוץ מקצועי, אלא בא לעשות 'סדר על שולחן העבודה'. תפקידו של המאמן האישי הוא ללוות את המתאמן בתהליך שיביא תוצאות. תפקידו אינו מתחיל ונגמר בשיחה ,אלא בבחינה של פעולות ותוצאותיהם ומיקוד מטרות שיעזרו לבחור פעולות נכונות.

דרוש מאמן אישי- בחירה במאמן אישי מתאים.
מי שמחליט כי לצורך השגת מטרותיו דרוש מאמן אישי, ניתקל בעשרות סוגי מאמנים אישיים, מאמנים אישיים בעלי התמחות בדיאטה, עסקים, זוגיות, תקשורת בין אישית, ביטחון עצמי ועוד... השפע יכול להיות מבלבל. איך אם כן תדע מי המאמן האישי שלך? הרי גם אם במקום לחפש בעצמך תפרסם מודעת דרוש מאמן אישי, תקבל לא מעט פניות.

קריאת חומר- מרבית המאמנים האישיים מצרפים לאתרים או לדפים שלהם מאמרים ואת ה'אני מאמין' שלהם. כדאי לבדוק באופן ראשוני לאיזה 'אני מאמין' אתם מתחברים עוד לפני יצרת קשר ראשוני.

כימיה, כימיה,כימיה!- אין כמו תחושת בטן. בשיחת הטלפון הראשונה אל תתביישו לשאול את כל השאלות שעולות על דעתכם והרגישו את רמת התקשורת הבין אישית שלכם. מאמן מסוים יכול להיות מצוין עבור חבר שלכם, אבל התקשורת איתכם תהיה אחרת.היות ולא מדובר בעבודה טכנית אלא בתהליך שהדגש בו הוא על התקשורת בין המאמן למתאמן אי אפשר לקבוע כללים מוחלטים למי הוא מאמן טוב. לכל אחד דרוש מאמן אישי שגורם לו עצמו להרגיש איתו טוב!

מטרה– ישנם מאמנים אישיים כלליים, וישנם מאמנים המתמחים התחומים מסוים. מי שמרגיש כי למטרותיו דרוש מאמן אישי, כדאי שיעשה קודם כל שיעורי בית ראשוניים עם עצמו. מה מטרת היעד שלכם מהאימון? האם אתם מחפשים העצמה אישית כללית או התקדמות בתחום ספציפי? זה בהחלט יכול לקצר תהליכים במהלך החיפוש.

מאמרים נוספים