להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

אימון אישי לפרישה מהעבודה

צעירים רבים ,באמצע גילאי השלושים רואים בתקופת הפנסיה משאת נפש וחולמים על היום בו לא יהיה יותר צורך להתייצב בעבודה ויהיו אדונים של הזמן שלהם. למרות זאת, מבוגרים רבים חוששים כאשר מועד הפרישה מתקרב. פרישה מהעבודה, אם עקב הגעה לגיל הפנסיה ואם כתוצאה משינויים במקום העבודה המאלצים את העובד לעזוב, דורשים התארגנות מחדש בחיים ורצון להפוך את השינוי למקפצה לצמיחה אישית.

אימון אישי לפרישה מהעבודה מתאים במיוחד לקרייריסטים ומצליחנים שהשקיעו רבות בעבודתם והיא הייתה אחד ממרכזי הכובד העיקריים של חייהם. גם מי שנאלץ לעזוב עבודה מסוימת ולחפש עבודה חליפית יכול להסתייע רבות בתהליך אימון אישי לפרישה מהעבודה בהכרת כישוריו ומיקוד לקראת חיפוש עבודה חדשה. אומנם עדיף להתחיל אימון אישי לפרישה מהעבודה עוד בטרם עזיבת מקום העבודה, במידה ואכן יש ביד המתאמן לוח זמנים מוגדר מראש. אולם, גם מי שקיבל הודעה מהירה לגבי עזיבת מקום העבודה יוכל למצוא תועלת באימון אישי לפרישה מהעבודה בחיפוש עבודה חדשה בתחום דומה לזה שעזב או החלפת מקצוע.

מה נותן אימון אישי לפרישה מהעבודה לגמלאים?

אימון לפרישה מהעבודה יעזור לגמלאי להעלות על פני שטח את חלומותיו ושאיפותיו שלא מצאו עד כה ביטוי במסגרת הזמן הפנוי המוגבל. אימון אישי לפרישה מהעבודה יכול לפתוח בפני המתאמן עולם חדש ופורה. אני מאמינה כי אין סיבה שפנסיה תהיה משבר, להפך, אימון אישי לפרישה מהעבודה יעזור למתאמן להפוך את התקופה שאחרי הקריירה והמשכורת למשאת הנפש ולהתקדם למחוזות שעד כה היו מעבר להישג יד עקב לוח זמנים לחוץ. אימון אישי לפרישה מהעבודה יכין את המתאמן גם לניהול כלכלי המתאים לרמת הכנסותיו, במידה ויש פערים בין השכר לדמי הפנסיה, כך שהמאמן יזכה בשלוות נפש והכרת נתיבים חדשים ומספקים ויהפוך את תקופת הפנסיה לתקופה הטובה ביותר בחייו.

אימון אישי לפרישה מהעבודה להחלפת קריירה

בין אם המתאמן נאלץ לפרוש עקב דרישת מקום העבודה ובין אם הוא מבקש לפרוש בגלל תחושה של מיצוי עצמי ומחשבות על עיסוק אחר – אימון אישי לפרישה מהעבודה יעזור לו להגיע למשרה חדשה ומספקת ויאפשר למתאמן להכיר בכישוריו ויכולתו ולראות את עצמו מזווית אחרת. אימון אישי לפרישה מעבודה מתאים גם לאילו המתלבטים מה לעשות בהמשך הדרך ויועיל גם למי שכבר החליט מה יעשה בעתיד, אבל מתקשה לממש את ההחלטה באופן חלק.

המתלבטים יזכו בתהליך שיאפשר להם לגלות דברים מפתיעים על עצמם ולחשוב על אופציות לקריירות שיתאימו להם ויביאו להם סיפוק נפשי ורווחה כלכלית, על ידי בחינה פנימית בהירה של השאיפות האמיתיות שלהם ובחינת דרכי מימוש שיעזרו להם להמציא את עצמם מחדש.

מי שכבר בחר קריירה חלופית יסתייע בתהליך אימון אישי לפרישה מהעבודה לצורך הצבת יעדים למימוש, בדיקת כישוריו בפועל והעצמתם על ידי שיפור יכולות רלוונטיות לבחירה החדשה.

אימון אישי לפרישה מהעבודה יהפוך אדם בעל קריירה חזקה- לאדם שהקריירה שלו היא לחיות את החיים במלא עוצמתם.

מאמרים נוספים