להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

אימון הוליסטי

אימון הוליסטי הוא צורת אימון המתייחסת לדרך החיים שלנו כיחידה שלמה הבנויה מכלול פרטים המשפעים על האדם.

אימון הוליסטי, למרות קישור אסוציאטיבי מיידי של המושג אל המחוזות היותר איזוטריים, איננו תהליך מיסטי. למרות שאם המתאמן מתחבר באופן טבעי לענייני מיסטיקה, אימון הוליסטי יוכל גם לגעת במקומות אילו.

ניתן לדמות את הגישה שמאחורי אימון הוליסטי לחוק הכלים השלובים, כאשר החלל המחבר בין כל הכלים נקי ממחסומים, אין כל עיכוב בדרך והנוזלים בתוך הכלים יכולים להגיע לקו שווה. אימון הוליסטי הוא הדרך לניקוי הכלים בהם אנחנו משתמשים להשגת יעדינו בחיים.

מטרתו של אימון הוליסטי הוא חיבור לתודעה העמוקה של המתאמן ויצירת יעדים ופעולות מתוך מודעות ובהירות. כאשר אנחנו מתייחסים למתאמן כשלם, לא חשוב מה תהיה המטרה הספציפית של כל אימון- אימון להרזיה, אימון לזוגיות, אימון ליצירת רווחה כלכלית וכולי.. הדרך תעבור דרך חיבור כל חלקי החיים של המתאמן לשלם אחד הרמוני.

למי מתאים אימון הוליסטי?

אימון הוליסטי יכול לתרום רבות למתאמן שמרגיש תקוע ומבקש לשבור דפוסים חוזרים המעכבים אותו בהשגת מטרותיו בחיים. על ידי הבנה כוללת של כל המניעים והרגשות המפעילים אותו יצליח המתאמן לבודד כל מרכיב ולהגיע איתו לשלמות, אימון הוליסטי יאפשר למתאמן לקבל את חייו באופן שלם ולראות כיצד טיפול נכון בכל אחד מהרכיבים תורם לשלמות ולזרימה נוחה יותר במרכיבים אחרים. כמו כן, אימון הוליסטי יכול להיות מושלם למי שמגיע לאימון אישי במטרה להשיג העצמה אישית ויכולת שליטה טובה יותר בכלל החלקים של חייו, כל אחד לחוד וכולם כיחידה אחת. אימון הוליסטי מיועד גם למשפחות או זוגות הבאים לאימון משותף לצורך שיפור התקשורת הבין אישית במערכת והבנה של תפקודו של כל אינדיבידואל בתוך המערכת.

כיצד מתבצע אימון הוליסטי?

במהלך אימון הוליסטי אנחנו מבקשים להגיע לתובנה העמוקה והבהירה ביותר. מעבר לדרכים הברורות מאליהן בתהליך של אימון אישי, נבקש גם להגיע לשורש המהות של המתאמן על ידי דרכים שונות בהתאמה אישית לכל מתאמן, אם על ידי משחקי אימון שונים, דמיון מודרך, עבודה על נשימה לצורך יצירת איי שקט שיאפשרו הקשבה לקול הפנימי ועוד. מטרתם של התרגולים הוא להגיע למקום בו האדם מוביל את עצמו על ידי מטרת על המקבצת סביבה את כל הכישורים והשאיפה של המתאמן ליחידה הוליסטית אחת. ההבדל בין ראיה הוליסטית לראיה של כל מטרה בפני עצמה הוא במאגר הכוחות שיעמוד ברשות המתאמן. אימון הוליסטי יאפשר למתאמן להכיר בכל מאגר הכוחות והאמצעים העומדים לרשותו בכל תהליך בחיים. יכולת תקשורת בין אישית, למשל, גם אם תיווצר באימון ממוקד ליצירת הכנסה, תוכל לשמש את המתאמן ליצירת זוגיות. ניהול קונפליקטים בזוגיות, ייתן למתאמן כלים להתנהל בכל משבר או אי הסכמה מול גורם נוסף.

אימון הוליסטי יאפשר התקדמות מוחשית לכל מטרה תוך כדי מאמץ מינימאלי.

מאמרים נוספים