להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

אימון אישי במרכז

גוש דן הוא מרכז התרבות והעסקים של ישראל ובהתאם לכך, נמשכים למגורים בעיר תל אביב וסביבתה עשרות אלפי אנשים המבקשים הזדמנויות להצלחה בחיים. במסגרת החיים האורבאניים המהירים, אימון אישי במרכז איננו מותרות, הוא צורך בסיסי. כשאנשים נמצאים במרוץ אחרי התוצאה, הפרנסה, ההצלחה ותפיסת כל הזדמנות, זה בדיוק הזמן לשים מסגרת של אימון אישי במרכז החיים וממנו להמשיך להתבונן הלאה.

אחד הביטויים הנפוצים ביותר שאפשר לשמוע מאנשים החיים במרכז הארץ הוא 'אין לי זמן', אלא שדווקא מתוך המרוץ, אם נשכיל לפנות זמן לתקופה קצובה בה נכנס למסגרת של אימון אישי, תתגלה בפנינו באר שופעת ליצירת זמן.

אימון אישי יכול ללמד דווקא את אילו החיים תחת לוח זמנים צפוף ותובעני איך לחלק את זמנם באופן שיאפשר להם להספיק הכל בלי לחצים מיותרים, ובלי לחוש כאילו הם חיים בתוך מבוך עכברים. לקיחת הזמן לצורך למידת ניהול זמן יסדר את לוח הזמנים כך שעיקר הלחץ ירד מעל כתפי המתאמן.

דווקא במרכז הארץ, היכן שההזדמנות הנכונה עשויה ליפול לידיים בכל רגע נתון, מרוב השפע של ההזדמנויות והאפשריות הבלתי מוגבלות, קל ללכת לאיבוד ולשכוח את המטרה איתה התחלנו את דרכנו להצלחה, דווקא מתוך שפע, ולא מתוך מצוקה חשוב לפנות זמן לאימון אישי.

אימון אישי להצלחה יעזור למקד מטרות ולראות בדיוק היכן ההזדמנויות המתאימות לנו, לא מתוך תחושת דריכות המביאה אותנו לזנק על כל הזדמנות מתוך החשש שהיא תחלוף ולא תהיה שם מחר, אלא מתוך שיקולים בהירים ומובחנים. אי אפשר להשיג הכל בחיים. אבל אפשר להשיג (כמעט...) את כל מה שאנחנו רוצים.

ניתן למצוא אנשים רבים האוחזים במשרות טובות וכלפי חוץ נראה כי הושגה כל מטרה שאדם מודרני יכול לשאוף אליה, ודווקא הם חשים בחוסר סיפוק עמוק, נראה כי שמחת החיים היא זיכרון מתוק מהנעורים המתרחקים. לעיתים הם משלימים עם הריקנות והשיממון ומשכנעים את עצמם שאלו הם אילוצי החיים. אימון אישי מתאים גם ,ואולי אפילו בעיקר, למצליחנים. אימון אישי להצלחה בא מתוך התפיסה כי אין שום סיבה לא להיות שמח ומאושר בחלקך. אימון אישי להצלחה מתאים גם לאלו שמבחינה חומרית כבר הצליחו וכעת זקוקים למידע והתבוננות חדשה בחיים שתאפשר להם ליהנות מפירות ההצלחה שלהם, וגם לאלו המרגישים כי באופן מתמשך הם 'כמעט שם', קרובים מאוד, רואים את ההזדמנות נעמדת ממש לידם, מושיטים יד קדימה אבל לא מצליחים לאחוז.

אימון אישי במרכז הארץ יהיה בדיוק המפתח לכל הדלתות שאנו עוברים על פניהן ולא מצליחים לפתוח או לא בטוחים שאילו אכן הדלתות הנכונות עברינו. בעזרת אימון אישי נזהה את ההזדמנויות שנועדו במיוחד בשבילנו וניתן לאחרות לעבור מעלינו ללא תחושת פספוס.

מאמרים נוספים