להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

אימון אישי לנשים

נשאלת השאלה, מדוע יש צורך דווקא בצורת אימון לנשים? במה היא שונה מאימון לגברים או מכל אימון אישי אחר? אימון אישי לנשים נישען על ההכרה בצרכים המיוחדים לנשים, דווקא בעולם המודרני. אם בעבר תפקידי האשה היו ברורים מאליהם ועיקר תפקודה היה בבית פנימה, הרי שכיום נגמר עידן התפקיד המגדרי ונשים משתלבות בכל תחומי החיים והעסקים בהצלחה רבה. עם זאת, עדיין המערכת הנשית שונה מהמערכת הגברית ולו רק בעובדה פיזית פשוטה אחת- נשים יולדות. התפר בין הרצון והצורך לפתח קריירה ולנצל את שוויון הזדמנויות בין המינים, לבין האמהות וההולדה שדורשים לשים את הבית במרכז – יוצר צורך בתוכנית מיוחדת לצורך אימון נשים. נשים מתמודדות עם ריבוי כובעים שלעיתים שונים זה מזה בתכלית. בבוקר היא אשת העסקים הקשוחה, אחר הצהריים- האמא המכילה והמחנכת ובערב- בת זוג ומאהבת. אימון אישי לנשים יעבוד על הפערים שבין הכובעים האלו ויאפשר למצוא קו מקשר ייחודי לכל אשה בין המשימות השונות בחייה.


אימון אישי לנשים – העצמה


לעיתים נדמה כי שוק העבודה דורש מנשים קשיחות העומדת בניגוד להתנהגות המתבקשת מהן. נשים חוששות יותר לדרוש העלאה בשכר או להביע את דעתן כדי שלא להצטייר כ"גבריות". המצב נהיה רגיש אפילו יותר כאשר מדובר ברווקה המפנימה מסרים חברתיים שמזהירים אותה כי תישאר בודדה אם תגלה אסרטיביות יתר. אימון אישי לנשים יאפשר לנשים המרגישות תקועות ואינן מעיזות לדרוש את המגיע להן, להבין את אמונות המגבילות שמשאירות אותן במקום נמוך יותר מכפי שכשוריהן מאפשרים. מצד שני, יש לציין כי אימון אישי לנשים לא מגיע ממקום של חולשה, אלא ממקום של כוח, השגיות בריאה ורצון למקסם כישורים. נשים בעלות עוצמה פנימית ונכונות לבחון דרכים חדשות כיצד להוציאה מהכוח אל הפועל, הן בדיוק החומר האנושי שיפיק תועלת רבה מתהליך אימון אישי לנשים.


אימון אישי לנשים – אמהות


בין אם את כבר מתמודדת עם משימת האמהות ובין אם את רק מתכננת אותה-אימון לנשים הוא דרך מצוינת לתרגל דרכים חדשות להגיע לתפקוד שליו ונטול דאגות מיותרות בתוך המערך המשפחתי. אימון אישי לנשים בדגש על אמהות יהיה בסיס מצוין להעצמת תקשורת עם בן הזוג ודווקא מתוך ההכרה בכוח שלך כאשה, להגיע לעמדה אחידה מול הילדים ובמקביל, להמשיך ולמצוא מקום של כבוד לזוגיות. אימון לנשים נהדר גם לנשים בשלבי גירושין או אחריהם ויסיע בהתמודדות עם דרכי התקשורת עם בן הזוג לשעבר באופן בונה ומועיל לשניכם וכמובן, לילדים המשותפים. דגש מיוחד בתהליך אימון לנשים יינתן לנשים הנמצאות בהריון ראשון, לא מדובר ב"הכנה ללידה" אלא באימון שיאפשר מעבר חלק לאמהות והמשך הצבה והשגה של מטרות אישיות במקביל לטיפול בילד.

אימון אישי לנשים יאפשר לכל אשה המודעות ליכולותיה למצוא את הדרך לעוצמה נטולת כוחניות.

מאמרים נוספים