להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

מהם אימונים אישיים להצלחה?

לפני שנדבר על אימונים אישיים בואו נדבר על 'הצלחה'. לפי איזה מדדים אנחנו בודקים את עצמו כ'מצליחנים'?

מחקרים בקרב זוכים בלוטו בעולם גילו כי למרות שאנשים חשבו שזכייה בפרס כספי גדול תשפיע על מידת האושר שלהם, בפועל הכסף לא באמת שינה את חייהם. תשאלו, ובצדק, אם מיליונים לא הפכו אנשים למאושרים, כיצד אימונים אישיים יכולים לעשות זאת?

כשאנחנו באים להגדיר אושר אנחנו מדברים על סיפוק. תחושת הסיפוק נובעת מאלפי גורמים המשתנים מאדם לאדם, כל אחד בונה לעצמו את תמונת ההצלחה הספציפית שלו. כשאדם נכנס למסגרת אמונים אישיים הוא יידרש להגדיר מה יחשב מבחינתו להצלחה. נשמע פשוט? תנסו לחשוב לרגע, מה היא הצלחה עבורכם? רובכם תמצאו את עצמכם מביאים עשרות נתונים לנוסחת האושר הפרטית: הזוגיות, הפרנסה, מקום המגורים, מראה הבית, אופי היחסים במשפחה ועוד ועוד.

אימונים אישיים יעשו 'סדר על שולחן העבודה' וימדרו את הנתונים וסדרי עדיפויות. הניסיון להשיג הכל בו זמנית הוא למעשה הגורם לתסכול שמרחיק מהאושר ולכן אימונים אישים יכולים לתרום רבות. כאשר משהוא בחיינו לא שלם, הוא נוטה להשליך על חלקים אחרים ולעיתים לצבוע הכל בשחור. לכן חשובה כל כך העין חיצונית הניתנת במסגרת אימונים אישיים. למשל, העובדה שהעסק לא נמצא בשיא שהגדרתם לעצמכם כשפתחתם אותו לא אומר שנכשלתם בהכרח. יתכן שהיסודות טובים אלא שקצב ההכנסות אינו מספק אתכם וגורם לתחושת כבדות. במסגרת אימונים אישיים נגלה שאיתור היתרונות שלכם חשוב לא פחות ממציאת נקודות התורפה. מתאמנים רבים מופתעים דווקא מהעובדה שהמצב טוב יותר ממה שהעריכו וחשים בהתחלה כי מסגרת של אימונים אישיים 'עושה קסם'-אבל למעשה הקסם כבר קיים בכם, אימונים אישים עוזרים לכם להוציא אותו מהכוח אל הפועל. אני פועלת מתוך האמונה שנולדנו להיות מאושרים- ובמידה ואנחנו לא, זה רק בגלל שאנחנו מתקשים לראות את זה. אימונים אישיים עוזרים לכם לראות את המכשולים שמסתירים מכם את הדרך להצלחה. ומכאן, המסלול כבר נקי הרבה יותר. אימונים אישיים יעזרו לכם להבין את הכוח שכבר נמצא בחיים שלכם ולהעצים אותו.

מאמרים נוספים