להתעדכן בכיף

מתעניינים באימון אישי? קבלו מידע וסרטונים חינם ישירות למייל. השאירו כתובת אי-מייל עכשיו!


* בלחיצה על כפתור 'שלח' אני מאשר\ת קבלת דוא"ל

יצירת קשר

מתלבטים? לא יודעים איך להמשיך מכאן? השאירו פרטים עכשיו ואחזור אליכם בהקדם לשיחת הכרות ללא התחייבות!cap
אימון אישי סרטים

אימון אישי לזוגיות - הגשמה עצמית בתוך הביחד

Now that we found love what are we gonna do with it? - אומר שיר מפורסם משנות ה80. ולא סתם השיר הזה הפך לפופולארי כל כך. העולם המערבי מתכנת אותנו לזוגיות וחתונה. אבל רבים מוצאים את עצמם אבודים בתוך הזוגיות , תקשורת לא מספקת, חוסר זמן להשקיע בעצמנו, אינטרסים מנוגדים של בני הזוג שהופכים למועקה כאשר אין תקשורת מפרה.

אימון אישי לזוגיות מיועד לזוגות אוהבים המעוניינים להישאר ביחד, לא לוותר ולא להיפרד וגם לא לוותר על העצמי בדרך. אימון אישי לזוגיות יביא להעצמת הפרט בתוך הזוגיות, ולשיפור הקשר עצמו כפועל יוצא משביעות הרצון של כל פרט בתוך הקשר.

אם אנחנו כל כך אוהבים-למה אנחנו לא מאושרים?

לעיתים נדמה כי עצם מציאת הזוגיות אמורה להשלים את כל משאות ליבנו, בפועל דווקא החשיבה הזאת היא גורם מעכב בהפיכת הקשר להרמוני. אימון אישי לזוגיות יאפשר למתאמנים להבין את הגורמים מעכבים, האם אנחנו משליכים על בן הזוג את כל האחריות לרגשותינו? האם אנחנו לוקחים אחריות עודפת על רגשות והתנהגות בן הזוג? אימון אישי לזוגיות יאפשר לנו לבחון את הסיבות שמונעות מאיתנו לפתוח נושאים מעוררי קונפליקט, בין אם מדובר בשיתוף שווה במטלות הבית, חינוך הילדים או שיתוף בקשיים שלנו בעבודה מפחד להצטייר כ"לא מושלמים". אימון אישי לזוגיות יחזיר למתאמנים את תחושת העצמאות בתוך הקשר.

אימון אישי לזוגיות- מפנטזיה למציאות.

בתהליך אימון אישי לזוגיות נבחין בין הציפיות שהיו לנו טרום החתונה/המעבר למגורים משותפים והתחושות שלנו לגבי המציאות הזוגית . לעיתים המציאות אינו נוראית כל כך, אבל היא איננה הפנטזיה המושלמת שהייתה לנו. זוגיות ותיקה שבה כל פרט כבר איננו מה שהיה לפני שנים תפיק תועלת רבה מתהליך אימון אישי לזוגיות. בעזרת אימון אישי לזוגיות נלמד להוקיר את הקשר ולברך על השינויים שעברנו. בעזרת אימון אישי לזוגיות נחזיר את היכולת להקשיב זה לזו ולגלות את בן או בת הזוג מחדש. אימון אישי לזוגיות הוא אבן דרך חשובה כשמבקשים לעשות פריצה בחיים ולקבל את תמיכת בן או בת הזוג במלואה.

מאמרים נוספים